Анонси подій

16 жовтня 2018 року відбудеться засідання Технічної ради Басейнового управління водних ресурсів річки Прип`ять щодо надання пропозицій Сектору у Житомирській області Держводагентства з видачі суб'єктам господарювання дозволів на спеціальне водокористування.

З 6 по 8 листопада 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст.м. «Лівобережна») відбудеться черговий ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2018».

Завданнями цьогорічної виставки є розгляд питань щодо забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води та підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забрудненню водних ресурсів.

Враховуючи державну спрямованість проблематики та актуальність питань, що розглядаються під час проведення виставки«AQUA UKRAINE-2018», запрошуємо долучитись до участі у спеціалізованій виставці зацікавлені підприємства та організації з метою представлення свого потенціалу і можливостей широкому колу фахівців.

Контакти:

ТОВ "Міжнародний виставковий центр" тел.: (044) 201-11-62, 201-11-54,

e-mail: aqua@iec-expo.com.ua, сайт www.iec-expo.com.ua.

На головну сторінку