Анонси подій

18 жовтня 2017 року в 11-00 у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбудеться колегія, на яку запрошені начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого-меліоративної експедиції. На колегії будуть розглянуті підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу області за 9 місяців 2017 року та стан підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017–2018 років і заходи щодо забезпечення сталого функціонування підвідомчих організацій облводресурсів у ІУ кварталі 2017 року.

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, ст.м. «Лівобережна») відбудеться черговий ХУ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2017», який традиційно проводиться у складі спеціалізованої виставки та науково-практичних конференцій.

Завданнями цьогорічного форуму є розгляд питань щодо впровадження світових енерго- та водозберігаючих технологій у сфері водопостачання та водовідведення, державного управління водокористуванням з наданням безумовного пріоритету збереженню водних ресурсів, екологічного стану водних ресурсів.

Враховуючи державну спрямованість проблематики та актуальність питань, що розглядаються під час проведення щорічного Міжнародного водного форуму запрошуємо долучитись до участі у спеціалізованій виставці усіх зацікавлених підприємств та організацій з метою представлення свого потенціалу і можливостей широкому колу фахівців.

Контакти:
ТОВ "Міжнародний виставковий центр"
тел.: (044) 201-11-62, 201-11-54, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua

На головну сторінку