Наради, семінари

19 лютого 2018 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада , яку проводив начальник управління Василь Азима по підсумках колегії Держводагенства, що відбулася у м.Дніпро 15 лютого 2018року.

У роботі наради прийняли участь заступник начальника, начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого - меліоративної експедиції.

24 січня 2018 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада, яку проводив начальник Житомирського обласного управління водних ресурсів Василь Азима.

У роботі наради прийняли участь заступник начальника, начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого - меліоративної експедиції.

На нараді розглядались питання: - про оптимізацію структури управлінь водного господарства; - розгляд та удосконалення штатних розписів управлінь водного господарства, а також визначення обсягів видатків з Державного бюджету на 2018 рік.

18 жовтня 2017 року під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, під час якого розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за 9 місяців 2017 року, стан підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років і заходи щодо забезпечення сталого функціонування підвідомчих організацій облводресурсів у IУ кварталі 2017 року.

У засіданні колегії прийняли участь начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства і гідрогеолого - меліоративної експедиції.

У своїй доповіді начальник обласного управління водних ресурсів Василь Азима підвів підсумки роботи підвідомчих організацій за 9 місяців 2017 року щодо управління водними ресурсами, експлуатації водогосподарських об’єктів та зупинився на першочергових завданнях облводресурсів у ІУ кварталі 2017 року, а саме: завершенні виконання основних завдань доведених наказом Держводагентства України від 10.01.2017 року №2, стан підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період завдання з управління водними ресурсами, проведенні своєчасного ремонту спостережувальної мережі на меліоративних системах, ефективному використанні бюджетних коштів, транспортних засобів та інше.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.

04 жовтня 2017 року на базі Черняхівської експлуатаційної дільниці та Житомирського міжрайонного управління водного господарства під головуванням начальника Житомирського облводресурсів В.Азима відбулася нарада-семінар головних інженерів, начальників та спеціалістів експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства Житомирсього облводресурсів на тему: « Виконання заходів з підготовки експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років та основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році».

Під час зазначеної наради – семінару розглядалися питання:

- завершення підготовки експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017 -2018 років;

- основні завдання підвідомчих організацій Житомирського облводресурсів з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році;

- заходи щодо виконання основних завдань експлуатаційними дільницями управлінь водного господарства на ІУ квартал 2017 року.

21-22 вересня 2017 року в м. Хмельницький під егідою Держводагентства відбувся семінар фахівців обліково-економічних служб на тему: «Планування, облік та аналіз використання бюджетних коштів і державного майна та шляхи їх вдосконалення в умовах реформування водогосподарського комплексу». Від Житомирського обласного управління водних ресурсів в семінарі взяли участь головний бухгалтер В.Берестівська та начальник відділу економіки М.Рибакова.

В доповідях керівників структурних підрозділів апарату Держводагентства та в виступах керівників фінансово-економічних служб було закцентовано увагу на наступних питаннях:

- перехід до середньострокового планування видатків державного бюджету та шляхи зміцнення фінансового стану організацій в умовах діючої нормативно-правової бази;

- нове в нормативно-правовій базі з бухгалтерського обліку;

- основні проблемні питання, які виникають у процесі перевірок органами Державної аудиторської служби;

- робота щодо вдосконалення форм оплати праці в умовах проведення соціальних реформ;

- актуальні питання фінансово-економічної роботи в системі управління водогосподарськими організаціями, та багато інших питань.

Також відбувся обмін досвідом спеціалістів фінансово-економічних служб.

12 вересня 2017 року в 11-00 годин у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів під головуванням начальника обласного управління водних ресурсів В.Азими проведена нарада за участю начальників відділів облводресурсів та начальників управлінь водного господарства та гідрогеолого-меліоративної експедиції.

На нараді розглянуто виконання заходів з підготовки водогосподарських організацій, об’єктів виробничого призначення і соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, визначені основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році та ряд інших питань.

13 липня 2017 року року під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, під час якого розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за I півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у III кварталі 2017 року.

У засіданні колегії прийняли участь начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства і гідрогеолого - меліоративної експедиції.

У своїй доповіді начальник обласного управління водних ресурсів Василь Азима підвів підсумки роботи підвідомчих організацій за І півріччя 2017 року щодо експлуатації водогосподарських об’єктів та зупинився на першочергових завданнях облводресурсів у ІІІ кварталі 2017 року, а саме: пріоритетних напрямках роботи обласного управління, зокрема управління водними ресурсами та експлуатації державного водогосподарсько-меліоративного комплексу області, виконанні основних завдань доведених наказом Держводагентства України від 02.02.2016 року №10, залученні коштів землекористувачів для виконання робіт на внутрішньогосподарських об'єктах, на проведенні своєчасного ремонту спостережувальної мережі на меліоративних системах, активізації роботи з органами місцевого самоврядування щодо виконання природоохоронних заходів на водних об'єктах за рахунок екологічного фонду, ефективному використанні бюджетних коштів, транспортних засобів та інше.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.

04 травня 2017 року під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, під час якого розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І квартал 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІ кварталі 2017 року.

У зазначеному засіданні прийняли участь заступник та начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства і гідрогеолого - меліоративної експедиції.

У своїй промові начальник обласного управління водних ресурсів Василь Азима проінформував про загальний стан підготовки водогосподарських систем до роботи у 2017 році, підвів підсумки роботи підвідомчих організацій за І квартал 2017 року щодо експлуатації водогосподарських об’єктів та зупинився на першочергових завданнях облводресурсів, а саме: завершення в повному обсязі підготовчих робіт на меліоративних системах, укладанню договорів щодо надання платних послуг землекористувачам по зволоженню меліорованих сільськогосподарських угідь, залучення коштів землекористувачів для виконання робіт на внутрішньогосподарських об'єктах, активізації роботи з органами місцевого самоврядування щодо виконання природоохоронних заходів на водних об'єктах за рахунок екологічного фонду, використання біомеліорації для покращення екологічного стану водних об'єктів.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.

05 квітня 2017 року під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, під час якого розглядалися питання про підготовку меліоративних систем та об’єктів водогосподарського комплексу до роботи у 2017 році, а також пріоритетні завдання щодо експлуатації водогосподарських систем у 2017 році.

У зазначеному засіданні прийняли участь заступник та начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства і гідрогеолого - меліоративної експедиції.

Начальник обласного управління водних ресурсів Василь Азима у своєму виступі звернув увагу на першочергові завдання облводресурсів, а саме: завершення в повному обсязі підготовчих робіт на меліоративних системах, укладанню договорів щодо надання платних послуг землекористувачам по зволоженню меліорованих сільськогосподарських угідь, залучення коштів землекористувачів для виконання робіт на внутрішньогосподарських об'єктах, активізації роботи з органами місцевого самоврядування щодо виконання природоохоронних заходів на водних об'єктах за рахунок екологічного фонду, використання біомеліорації для покращення екологічного стану водних об'єктів, які розміщені на меліорованих землях та використання водних ресурсів на осушених торфовищах Олевського та Ємільчинського районів.

Також розглядалось питання про необхідність впровадження заходів щодо залучення інвестицій.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.

09 лютого 2017 року під головуванням в.о. начальника управління Василя Азими відбулася нарада Житомирського обласного управління водних ресурсів. В нараді взяли участь начальники відділів обласного управління водних ресурсів та начальники підвідомчих організацій.

На нараді були розглянуті питання:

- про підсумки роботи за 2016 рік та заходи щодо забезпечення сталого функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області у 1 кварталі 2017 року;

- про підготовку водогосподарських організацій до пропуску льодоходу, повені, паводків у 2017 році;

- про оптимізацію структури управлінь водного господарства;

- розгляд звітів по виконанню умов укладених контрактів за 2016 рік начальниками підвідомчих організацій.

 

На головну сторінку