Доступ до публічної інформації

Про роботу з інформаційними запитами у жовтні 2017 року

Протягом жовтня місяця до обласного управління водних ресурсів надійшло 5 запитів на отримання публічної інформації. Із загальної кількості запитів отримано поштою-2, нарочно-2 та надійшло на адресу електронної скриньки-1.

У запитах порушувались в основному питання гідрологічних характеристик водних об’єктів, правомірність їх використання окремими суб’єктами господарювання, порядок передачі в оренду водних об’єктів.

Відповідь на запити надано в межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції облводресурсів.

Про роботу з інформаційними запитами у вересні 2017 року

Протягом звітного періоду до облводресурсів надійшов 1 запит на отримання публічної інформації від юридичної особи на адресу електронної скриньки управління.

Відповідь на запит надано запитувачу в межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Обласним управлінням водних ресурсів 25.04.16 р надана відповідь на запит на інформацію Гурева Г.С. щодо наявності ставків і водосховищ в області, наявності діючих малих ГЕС на водних об’єктах області.

11.02.2016 р. до обласного управління водних ресурсів звернувся гр.Пилипенко В.С. із запитом про доступ до публічно інформації щодо р.Різня та її притоків.

Інформація надана заявнику в установлений законодавством термін.